Змішувач Haiba Germes 009 Euro HB0141
Haiba Germes 009 Euro HB0141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Germes 009 Euro HB0141
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом HAIBA Germes 009 хро | 2 599 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba GERMES 009 (HB0141) | 2 599 грн. |
Змішувач для ванни Haiba GERMES 009 (HB0141) | 2 599 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Germes 009 (Hb0141) | 2 599 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →