Змішувач Volle Trajan 1545.030201
Volle Trajan 1545.030201 Trajanбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Trajan 1545.030201
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом VOLLE TRAJAN хром лату | 2 881 грн. |
Змішувач для ванни Volle TRAJAN (1545.030201) 1545.030201 | 2 881 грн. |
Змішувач для ванни Volle Trajan Хром довгий вилив (1545.030201) 1545.03020 | 2 881 грн. |
Змішувач для ванни VOLLE TRAJAN 35мм L-вилив cromo 1545.030201 | 2 881 грн. |
Змішувач для ванни Volle TRAJAN, хром (1545.030201) | 2 881 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →