Змішувач Fiore Gioielli 08CR0600
Фото 3 |
Fiore Gioielli 08CR0600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Gioielli 08CR0600
Усі ціни 6 →ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE GIOIELLI ЗОЛОТО / SWAROVSKI 08OO06 | 20 126 грн. |
Змішувач для ванни Fiore Gioielli, з ручним душем (108206) | 9 932 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE GIOIELLI ХРОМ/SWAROVSKI 08CR0600 | 12 415 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE GIOIELLI ХРОМ / SWAROVSKI 08CR0600 | 12 415 грн. |
Змішувач для ванни Fiore Gioielli, з ручним душем (108207) | 16 101 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE GIOIELLI ЗОЛОТО/SWAROVSKI 08OO0600 | 20 126 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →