Змішувач Fiore XT Sky 17CR0610
Fiore XT Sky 17CR0610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore XT Sky 17CR0610
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE XT SKY ЗОЛОТО / SWAROVSKI 17OO0610 | 19 592 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE XT SKY ЗОЛОТО/SWAROVSKI 17OO0610 | 19 592 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE XT SKY ХРОМ / SWAROVSKI 17CR0610 | 12 949 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE XT SKY ХРОМ/SWAROVSKI 17CR0610 | 12 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →