Змішувач Fiore Venere Sky 13CR0607
Фото 3 |
Fiore Venere Sky 13CR0607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Venere Sky 13CR0607
Усі ціни 6 →ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ FIORE VENERE SKY ЗОЛОТО / SWAROVSKI 13OO0607 | 22 987 грн. |
Змішувач на борт ванни Fiore Venere Sky, з душовим гарнитуром (083383) | 14 821 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ FIORE VENERE SKY ХРОМ/SWAROVSKI 13CR0607 | 18 526 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ FIORE VENERE SKY ХРОМ / SWAROVSKI 13CR0607 | 18 526 грн. |
Змішувач на борт ванни Fiore Venere Sky, з душовим гарнитуром (083384) | 18 390 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ FIORE VENERE SKY ЗОЛОТО/SWAROVSKI 13OO0607 | 22 987 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →