Змішувач Fiore Margot 26CR0607
Фото 3 |
Fiore Margot 26CR0607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Margot 26CR0607
Усі ціни 7 →ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ НА 5 отворів FIORE MARGOT БРОНЗА 26ZZ0607 | 17 716 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ НА 5 ВІДВІСТЬ FIORE MARGOT БРОНЗА 26ZZ0607 | 17 716 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Margot хром 26CR0607 | 15 390 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ НА 5 отворів FIORE MARGOT ЗОЛОТО 26OO0607 | 18 656 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ НА 5 отворів FIORE MARGOT ХРОМ 26CR0607 | 15 390 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ НА 5 ВІДВІСТЬ FIORE MARGOT ХРОМ 26CR0607 | 15 390 грн. |
ЗМІШУВАЧ НА БОРТ ВАННИ НА 5 ВІДВІСТЬ FIORE MARGOT ЗОЛОТО 26OO0607 | 18 656 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →