Змішувач Fiore Kevon Chic 81CR8126
Фото 3 |
Fiore Kevon Chic 81CR8126 |
|
Модель випускається у двох модифікаціях 81CR8126 01 з діаметром підключення G 3/8" та 81CR8126 02 з діаметром підключення G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Kevon Chic 81CR8126
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ ВИСОКИЙ FIORE KEVON CHIC ХРОМ / БІЛИЙ 81WX8126 | 12 124 грн. |
Смеситель для умывальника Fiore Kevon Chic белый 81WX8126 | 12 124 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ ВИСОКИЙ FIORE KEVON CHIC ХРОМ 81CR8126 | 7 129 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →