Змішувач Fiore Venere Sky 13CR0600
Fiore Venere Sky 13CR0600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Venere Sky 13CR0600
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE VENERE SKY ЗОЛОТО / SWAROVSKI 13OO | 16 877 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE VENERE SKY ЗОЛОТО/SWAROVSKI 13OO06 | 16 877 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE VENERE SKY ХРОМ / SWAROVSKI 13CR06 | 11 202 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE VENERE SKY ХРОМ/SWAROVSKI 13CR0600 | 11 202 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →