Ножівка Fiskars 1028374
Fiskars 1028374 370 мм470 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1028374
Усі ціни 11 →Пилка садова мала Fiskars SW37 1028374 | 1 599 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars SW37 370мм (1028374) | 1 599 грн. |
Пила Fiskars садова ручна SW37 (1028374) | 1 599 грн. |
Садовая пила малая Fiskars SW37 1028374 | 1 599 грн. |
Пила Fiskars садові ручна SW37 (1028374) | 1 599 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Fiskars 1028374
Ціни на Fiskars 1028374 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 1028374 | від 1 599 грн. | 11 пропозицій | ||
Fiskars 1028375 | від 1 599 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →