Ножівка Fiskars 1028375
Fiskars 1028375 370 мм470 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1028375
Усі ціни 9 →Пилка садова велика Fiskars SW47 1028375 | 1 699 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars SW47 470мм (1028375) | 1 699 грн. |
Садовая пила большая Fiskars SW47 1028375 | 1 699 грн. |
Пила Fiskars садові ручна SW47 (1028375) | 1 699 грн. |
Садова велика пила Fiskars SW47 1028375 | 1 699 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Fiskars 1028375
Ціни на Fiskars 1028375 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 1028374 | від 1 599 грн. | 11 пропозицій | ||
Fiskars 1028375 | від 1 599 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →