Болгарка Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000
Фото 3 |
Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 125 мм 11000 об/хв 230 В 150 мм 9600 об/хв 230 В |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000
Усі ціни 8 →Болгарка Metabo WEPBA 17-125 Quick RT (601097000) | 11 054 грн. |
Болгарка Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 | 11 054 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 | 11 054 грн. |
Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 | 11 280 грн. |
Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 | 11 562 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000
Ціни на Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEPBA 17-125 Quick RT 601097000 | від 10 223 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo WEPBA 17-150 Quick RT 601098000 | від 11 155 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →