Болгарка Bosch GWX 19-125 S Professional 06017C8002
Відео 1Фото 11 |
Bosch GWX 19-125 S Professional 06017C8002 |
|
Компактна та вражаюче потужна кутова шліфувальна машина (болгарка) з унікальною безключовий системою кріплення оснащення X-Lock. Належить до серії високоякісного професійного інструменту Bosch Professional. Призначена для сухого різання і абразивної обробки (шліфування і зачистки) металевих і мінеральних поверхонь різної природи. Ефективна при різанні металевого профілю та труб (конструкційні леговані і нержавіючі сталі, кольорові метали та їх сплави), бетону, залізобетону, натурального і штучного каменю, цегли та інших будматеріалів.
Кутова шліфувальна машина Bosch GWX 19-125 S Professional 06017C8002 обладнана двигуном серії HeavyDuty (1900 Вт), який забезпечує максимальну продуктивність і без проблем переносить тривалу роботу під серйозним навантаженням. Електронна система стабілізації швидкості його обертання дозволяє працювати на постійних обертах в найскладніших умовах. Захисна муфта забезпечує плавний запуск і роботу без ривків, що сприяє меншому зносу механізму і істотно знижує вібрацію. Система регулювання обертів в діапазоні від 2800-11500 об/хв допоможе вибрати оптимальний режим для різних матеріалів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWX 19-125 S Professional 06017C8002
Усі ціни 20 →Кутова шліфмашина Bosch GWX 19-125 S Professional 06017C8002 | 13 513 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWX 19-125 S Professional с регулировкой 06017C80 | 10 099 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWX 19-125 S с регулировкой 06017C80 | 13 513 грн. |
Болгарка Bosch GWX 19-125 S Professional з системою X-LOCK, 1900 Вт, 125 м | 13 513 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWX 19-125 S Professional (1.9 кВт, 125 мм) (06017 | 13 513 грн. |