Болгарка Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000
Відео 1Фото 13 |
Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000 125 мм 11000 об/хв 150 мм 9600 об/хв |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000
Болгарка Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000 | 9 369 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000 | 9 369 грн. |
Metabo Wepba 19-125 Q Ds M-Brush 613114000 | 14 960 грн. |
Metabo Wepba 19-125 Q Ds M-Brush 613114000 | 15 334 грн. |
Metabo Wepba 19-125 Q Ds M-Brush 613114000 | 15 708 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000
Ціни на Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEPBA 19-125 Q DS M-Brush 613114000 | від 9 369 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo WEPBA 19-150 Q DS M-Brush 613117000 | від 9 413 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →