Болгарка Milwaukee AGV 17-125 XE (4933432230)
Фото 5 |
Milwaukee AGV 17-125 XE нефиксируемая кнопка регулятор обертів нефиксируемая кнопка регулятор обертів фиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Моделі AGV 17-125 XC / AGV 17-125 XC/DMS без налаштування числа обертів, а в моделях AGV 17-125 XE / AGV 17-125 XE/DMS є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 17-125 XE
Усі ціни 9 →Шліфмашина кутова MILWAUKEE, AGV 17-125 XE, 1750Вт, 125мм | 12 805 грн. |
Шлифовальная машина Milwaukee AGV 17-125 XE, 1750Вт, 125 мм (4933432230) 4 | 11 554 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee AGV 17-125 XE, 1750Вт, 125 мм (4933432230) 49 | 12 807 грн. |
Milwaukee AGV 17-125 XE 4933432230 | 15 560 грн. |
Milwaukee AGV 17-125 XE 4933432230 | 15 949 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Milwaukee AGV 17-125 XE
Ціни на Milwaukee AGV 17-125 XE |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 17-125 XC/DMS | від 19 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 17-125 XE/DMS | від 19 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 17-125 XE | від 11 554 грн. | 9 пропозицій | ||
Milwaukee AGV 17-125 XC | від 14 120 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →