Велосипед Formula Kozak AM DD 26 2022
Фото 4 |
Formula Kozak AM DD 26 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Formula 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Formula.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Formula Kozak AM DD 26 2022
Усі ціни 7 →Велосипед 26" Formula KOZAK AM DD (2022) мокрый асфальт (м) с крыльями 17. | 8 145 грн. |
Велосипед 26" Formula KOZAK AM DD 17,5" мокрий асфальт (м) (OPS-FR-26-673) | 8 145 грн. |
Formula Велосипед Formula KOZAK AM DD 26" размер М рама 17,5 2022 Мокрый а | 8 145 грн. |
Велосипед Formula Kozak AM DD 26" 17,5" St 2022 Мокрый асфальт (OPS-FR-26- | 7 734 грн. |
Велосипед Formula Kozak AM DD 26" 17,5" St 2022 Мокрий асфальт (OPS-FR-26- | 8 144 грн. |
Велосипед 26 Formula Kozak AM DD 2022 17,5 серый OPS-FR-26-673 | 8 144 грн. |
Велосипед 26" Formula KOZAK AM DD 2022 (мокрий асфальт (м)) (OPS-FR-26-673 | 9 135 грн. |