Болгарка Forte AG 14-125 LP 87859
Forte AG 14-125 LP 87859 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель AG 14-125 LP без налаштування числа обертів, а в моделі AG 14-125 VLP є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 14-125 LP 87859
Усі ціни 6 →Болгарка FORTE AG 14-125LP | 2 416 грн. |
Шліфувальна машина Forte AG 14-125LP 1400Вт, 125мм (87859) | 1 880 грн. |
Шліфувальна машина Forte AG 14-125LP 1400Вт, 125мм (87859) 87859 | 1 693 грн. |
Болгарка (Кутова шліфмашина) Forte AG 14-125 LP | 1 689 грн. |
Шлифмашина угловая Forte AG 14-125LP | 2 439 грн. |
Кутова шліфмашина Forte AG 14-125LP 1400 Вт | 2 148 грн. |
Модификації Forte AG 14-125 LP 87859
Ціни на Forte AG 14-125 LP 87859 |
---|---|---|---|---|
Forte AG 14-125 LP 87859 | від 1 689 грн. | 6 пропозицій | ||
Forte AG 14-125 VLP 87860 | від 2 048 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →