Болгарка Forte AG 12-125 VL 78321
Forte AG 12-125 VL 78321 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель AG 12-125 L без налаштування числа обертів, а в моделі AG 12-125 VL є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 12-125 VL 78321
Болгарка (УШМ) Forte AG 12-125 VL | 2 368 грн. |
Шліфмашина кутова Forte AG 12-125VL | 2 395 грн. |
Болгарка Forte AG 12-125VL 78321 1200 Вт | 1 927 грн. |
Forte AG 12-125 VL Кутова шліфувальна машина | 1 641 грн. |
Модификації Forte AG 12-125 VL 78321
Ціни на Forte AG 12-125 VL 78321 |
---|---|---|---|---|
Forte AG 12-125 L 78314 | від 1 935 грн. | 2 пропозиції | ||
Forte AG 12-125 VL 78321 | від 1 641 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →