Варильна поверхня Franke FHCR 604 4G HE BK C чорний (106.0374.280)
Franke FHCR 604 4G HE BK C чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FHCR 604 4G HE BK C чорний
Усі ціни 14 →Варочная поверхность Franke FHCR 604 4G HE BK C | 22 346 грн. |
Варильна поверхня Franke FHCR 604 4G HE BK C | 25 379 грн. |
Варильна поверхня газова Franke FHCR 604 4G HE C | 30 701 грн. |
Franke FHCR 604 4G HE BK C | 24 760 грн. |
Газовая варочная поверхность Franke Crystal FHCR 604 4G HE BK C (106.0374. | 25 326 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →