Витяжка Franke FCRV 908 BM сірий
Franke FCRV 908 BM сірий 2022 рікCrystal |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FCRV 908 BM сірий
Усі ціни 7 →Витяжка Franke Studio FCRV 908 BM | 28 987 грн. |
Franke Studio FCRV 908 BM | 28 280 грн. |
Вытяжка Franke Studio FCRV 908 BM (330.0536.871) | 30 352 грн. |
Franke Studio FCRV 908 BM | 28 987 грн. |
Franke Studio FCRV 908 BM | 29 694 грн. |
Витяжка Franke Studio FCRV 908 BM (330.0536.871) | 30 346 грн. |
Витяжка Franke Studio FCRV 908 BM (330.0536.871) | 30 356 грн. |
Модификації Franke FCRV 908 BM
Ціни на Franke FCRV 908 BM |
---|---|---|---|---|
Franke FCRV 908 WH білий | від 27 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke FCRV 908 BM сірий | від 28 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FCRV 908 BK чорний | від 20 160 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →