Витяжка Franke FCRV 908 WH білий (330.0536.840)
Franke FCRV 908 WH білий 2021 рікCrystal |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FCRV 908 WH білий
Витяжка похила Franke FCRV 908 WH (330.0536.840) | 27 308 грн. |
Витяжка похила Franke FCRV 908 WH (330.0536.840) | 27 318 грн. |
Вытяжка наклонная Franke FCRV 908 WH (330.0536.840) | 30 352 грн. |
Модификації Franke FCRV 908 WH
Ціни на Franke FCRV 908 WH |
---|---|---|---|---|
Franke FCRV 908 WH білий | від 27 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke FCRV 908 BM сірий | від 28 280 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FCRV 908 BK чорний | від 20 160 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →