Витяжка Franke Crystal Touch FCR 925 TC WH/XS білий (110.0379.172)
Franke Crystal Touch FCR 925 TC WH/XS білий 2021 рікCrystal білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Crystal Touch FCR 925 TC WH/XS білий
Усі ціни 7 →Витяжка Franke FCR 925 TC WH XS | 22 017 грн. |
Franke FCR 925 TC WH XS | 21 480 грн. |
Витяжка Franke FCR 925 TC WH XS (110.0379.172) | 20 749 грн. |
Franke FCR 925 TC WH XS | 22 017 грн. |
Franke FCR 925 TC WH XS | 22 554 грн. |
Витяжка Franke FCR 925 TC WH XS (110.0379.172) | 20 759 грн. |
Вытяжка Franke FCR 925 TC WH XS (110.0379.172) | 23 064 грн. |
Модификації Franke Crystal Touch FCR 925 TC WH/XS
Ціни на Franke Crystal Touch FCR 925 TC WH/XS |
---|---|---|---|---|
Franke Crystal Touch FCR 925 TC WH/XS білий | від 20 749 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke Crystal Touch FCR 925 TC BK/XS чорний | від 25 158 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →