Варильна поверхня Franke FHCR 755 4G TC HE BK C чорний (106.0374.283)
Franke FHCR 755 4G TC HE BK C чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FHCR 755 4G TC HE BK C чорний
Усі ціни 14 →Варочная поверхность Franke FHCR 755 4G TC HE BK C | 27 885 грн. |
Варильна поверхня Franke FHCR 755 4G TC HE BK C | 37 515 грн. |
Franke FHCR 755 4G TC HE BK C | 36 600 грн. |
Газовая варочная поверхность Franke Crystal FHCR 755 4G TC HE BK C (106.03 | 31 626 грн. |
Franke FHCR 755 4G TC HE BK C | 37 515 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Franke FHCR 755 4G TC HE BK C
Ціни на Franke FHCR 755 4G TC HE BK C |
---|---|---|---|---|
Franke FHCR 755 4G TC HE WH C білий | від 30 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Franke FHCR 755 4G TC HE XA C нержавіюча сталь | від 27 692 грн. | 9 пропозицій | ||
Franke FHCR 755 4G TC HE XS C сірий | від 53 477 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FHCR 755 4G TC HE BK C чорний | від 27 885 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →