Варильна поверхня Bosch PPP 6A6 M90R чорний
Відео 1Фото 7 |
Bosch PPP 6A6 M90R чорний білий чорний |
|
Стильна вбудована газова варильна поверхня з класичним компонуванням, елегантним зовнішнім дизайном, системою газ-контролю і автоматичним підпалом. Найважливішою особливістю цієї моделі стала фірмова система управління зі ступінчастими фірмовими регуляторами подачі газу FlameSelect, які мають 9 фіксованих позицій і дозволяють швидко встановлювати необхідну теплову потужність конфорок.
Також потрібно відзначити наявність головного вимикача, що дозволяє вимкнути всі конфорки (захист від дітей). Легкість і точність регулювання істотно полегшують приготування страв, дозволяючи досягти високої відтворюваності кулінарних результатів. Безумовно позитивної оцінки заслуговує і стильний зовнішній дизайн цієї моделі, в основі якого лежить глянцева основа з високоміцного загартованого скла.
Воно створює преміальний зовнішній вигляд, а його рівна поверхня легко очищається від будь-яких забруднень. Газова варильна поверхня Bosch PPP 6A6 M90R відмінно поєднується з більшістю моделей духових шаф і гармонійно впишеться в навколишній інтер'єр. Литі решітки з жаростійкого чавуну дозволяють працювати з посудом будь-якого розміру, а їх очищення можна виконувати в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch PPP 6A6 M90R чорний
Усі ціни 65 →Варильна поверхня газова BOSCH PPP6A6M90R | 31 899 грн. |
Варильна панель BOSCH PPP6A6M90R | 31 899 грн. |
Варильна поверхня Bosch PPP6A6M90R | 31 899 грн. |
Bosch Bosch PPP6A6M90R | 31 899 грн. |
Варильна поверхня Bosch PPP6A6M90R | 31 899 грн. |
Модификації Bosch PPP 6A6 M90R
Ціни на Bosch PPP 6A6 M90R |
---|---|---|---|---|
Bosch PPP 6A2 M90R білий | від 13 994 грн. | 71 пропозиція | ||
Bosch PPP 6A6 M90R чорний | від 15 180 грн. | 65 пропозицій |