Варильна поверхня Franke FHCR 302 2G HE BK C чорний (106.0374.278)
Franke FHCR 302 2G HE BK C чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FHCR 302 2G HE BK C чорний
Усі ціни 10 →Варочная поверхность Franke FHCR 302 2G HE BK C | 16 519 грн. |
Варильна поверхня Franke FHCR 302 2G HE BK C | 20 459 грн. |
Franke FHCR 302 2G HE BK C | 19 960 грн. |
Газовая варочная поверхность Franke FHCR 302 2G HE BK C (106.0374.278) сте | 18 732 грн. |
Franke FHCR 302 2G HE BK C | 20 459 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →