Духова шафа Franke FMA 86 H BK (116.0606.098)
Franke FMA 86 H BK 2020 рікMaris |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMA 86 H BK
Усі ціни 10 →Духовой шкаф Franke FMA 86 H BK | 23 358 грн. |
Духова шафа Franke Maris FMA 86 H BK (116.0606.098) Maris FMA 86 H BK (116 | 27 940 грн. |
FRANKE FMA 86 H BK 116.0606.098 | 29 120 грн. |
Духовой шкаф с функцией паровой очистки Franke Maris FMA 86 H BK (116.0606 | 26 460 грн. |
FRANKE FMA 86 H BK 116.0606.098 | 29 848 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Franke FMA 86 H BK
Ціни на Franke FMA 86 H BK |
---|---|---|---|---|
Franke FMA 86 H OY | від 23 770 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FMA 86 H XS | від 21 570 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke FMA 86 H BK | від 23 358 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →