Кухонна мийка Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433
Фото 27 |
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433
Усі ціни 235 →Кухонна мийка Franke Maris MRG 110-52 чорний матовий 125.0701.779 | 8 803 грн. |
Franke Franke Maris (125.0701.779) (фрагранит) 125.0701.779 | 9 718 грн. |
Кухонная мойка Franke Maris MRG 110-52 (125.0701.776) гранитная - монтаж п | 9 492 грн. |
Franke Maris MRG 110-52 | 9 266 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris, кліпси (125.0701.779) 125.0701.779 | 9 718 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525
Ціни на Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | від 6 300 грн. | 118 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | від 7 999 грн. | 240 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-62 135.0669.532 653x433 | від 18 160 грн. | 32 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | від 6 751 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →