Змішувач Franke Maris Free by Dror 115.0543.285
Фото 3 |
Franke Maris Free by Dror 115.0543.285 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris Free by Dror 115.0543.285
Кухонный смеситель Franke Maris Free by Dror с ламинарным потоком воды (11 | 12 521 грн. |
Franke Maris Free by Dror 115.0543.294 никель | 6 329 грн. |
Смеситель для кухни Franke Maris Free 115.0543.294 | 6 385 грн. |
Смеситель Franke Maris Free by Dror 115.0543.285 | 12 136 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →