Варильна поверхня Franke FHMA 755 4G DCL OY C пісочний (106.0572.276)
13 860 грн. Купити! Газовая варочная поверхность Franke Maris FHMA 755 4G DCL OY C (106.0572.2Franke-partner.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Franke FHMA 755 4G DCL OY C пісочний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Franke FHMA 755 4G DCL OY C
Ціни на Franke FHMA 755 4G DCL OY C |
---|---|---|---|---|
Franke FHMA 755 4G DCL OA C бежевий | від 19 934 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FHMA 755 4G DCL GF C графіт | від 17 734 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FHMA 755 4G DCL XS C нержавіюча сталь | від 23 184 грн. | 2 пропозиції | ||
Franke FHMA 755 4G DCL OY C пісочний | від 13 860 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →