Змішувач Frap F7503-6
Фото 6 |
Frap F7503-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F7503-6
Усі ціни 10 →Змішувач для гігієнічного душу FRAP настінного монтажу одноважільний чорни | 2 286 грн. |
Гігієнічний душ Frap F7503-6, чорний 1040069 | 2 286 грн. |
Гигиенический душ FRAP F7503-6 | 2 057 грн. |
Смеситель для гигиенического душа наружного монтажа 150 мм Frap F7503-6, ч | 2 286 грн. |
Гігієнічним душем із змішувачем Frap F7503-6 Чорний | 2 286 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →