Змішувач Haiba Novak 006 HB0968
Haiba Novak 006 HB0968 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Novak 006 HB0968
Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA NOVAK 006 хром л | 2 747 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba NOVAK 006 (HB0968) | 2 747 грн. |
Змішувач для ванни Haiba NOVAK 006 (HB0968) | 2 747 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA NOVAK 006 хром л | 2 747 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →