Змішувач Frap H41 F2041
Фото 6 |
Frap H41 F2041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H41 F2041
Усі ціни 30 →Змішувач для гігієнічного душу FRAP настінного монтажу одноважільний білий | 2 104 грн. |
Гігієнічний душ Frap F2041-8, білий/хром 1033662 | 2 104 грн. |
Гигиенический душ FRAP F2041-8 | 1 894 грн. |
Змішувач для біде Frap F2041-8, білий (1033662) | 2 104 грн. |
Змішувач для біде Frap F2041-8 | 2 104 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →