Літня шина Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V
Усі ціни 27 →Шина Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V | 4 123 грн. |
Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V | 4 381 грн. |
Fulda ECOCONTROL SUV 235/55 R18 100V FR (9097889852) | 6 270 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V 1001761038 | 4 424 грн. |
Fulda EcoControl SUV (235/55R18 100V) | 4 280 грн. |
ще 20 пропозицій
неочікувано тверда гума і надзвичайно галаслива, надзвичайно не комфортно під час їзди. Балансуються добре, але за літо вже три рази балансував - через якусь годину починає на швидкості відчуватись легке трусіння керма добре тримає дорогу тверда, галаслива Ігор: |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →