Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular
Фото 12 |
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular
Усі ціни 21 →Блок живлення Gamemax 750W (GX-750 Modular) | 3 097 грн. |
Блок питания 850W, 80 Gold, modular, Smart fan 120mm OVP/UVP/SIP/OCP/OLP/O | 2 939 грн. |
Блок живлення GameMax 750W GX-750 Modular | 2 879 грн. |
GAMEMAX 750W GX-750 Modular | 2 847 грн. |
Блок живлення Gamemax 750W (GX-750 Modular) GX-750 Modular | 2 847 грн. |
ще 16 пропозицій
хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно тиша, ціна поки не знайшов Noves 1: користуюся Gamemax GX-650 Modular кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Gamemax GX Xtreme Gold Modular
Ціни на Gamemax GX Xtreme Gold Modular |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular | від 2 689 грн. | 18 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular | від 2 794 грн. | 21 пропозиція | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular | від 3 069 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →