Секатор GARDENA Classic 8754-20
Фото 13 |
GARDENA Classic 8754-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic 8754-20
Усі ціни 16 →Секатор Gardena Classic 18 мм 08754-20.000.00 | 625 грн. |
Секатор Gardena Classic Bypass обводной, 18 мм 08754-20.000.00 | 695 грн. |
Секатор Gardena Classic 18 мм (08754-20) | 741 грн. |
Секатор Gardena Classic Bypass до 18 мм (08754-20) | 625 грн. |
Секатор Gardena Classic обводной, для цветов, 18 мм (08754-20.000.00) 0875 | 740 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →