Умивальник Geberit VariForm 55 500.717.01.2 550 мм
Фото 4 |
Geberit VariForm 55 500.717.01.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 55 500.717.01.2 550 мм
Усі ціни 19 →Раковина для ванної кімнати 55 см Geberit VariForm 500.717.01.2 | 3 726 грн. |
Раковина, що вбудовується на стільницю зверху Geberit VariForm 55 х 40 см, | 3 726 грн. |
Geberit Geberit VariForm 500.717.01.2 | 3 726 грн. |
Умивальник врізний у ванну на стільницю 550мм x 400мм GEBERIT VariForm біл | 3 726 грн. |
Умывальник GEBERIT Variform (500.717.01.2) 200324 | 3 882 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Geberit VariForm 55 500.717.01.2
Ціни на Geberit VariForm 55 500.717.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 40 500.701.01.2 400 мм | від 3 087 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit VariForm 50 500.709.01.2 500 мм | від 3 528 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit VariForm 55 500.717.01.2 550 мм | від 3 265 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →