Умивальник REA Melania 600 600 мм
Фото 24 |
REA Melania 600 |
|
Глибина чаші — 125 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Melania 600 600 мм
Усі ціни 20 →Умивальник 60 см Rea Melania REA-U0656 | 3 414 грн. |
Умивальник накладний REA MELANIA 600x405x145мм овальний білий/золото REA-U | 4 154 грн. |
Раковина накладна Rea Melania белый (REA-U0656) REA-U0656 | 3 414 грн. |
Rea умивальник Rea Melania 40,5x60 white (REA-U0656) | 3 414 грн. |
Умивальник (раковина) REA MELANIA накладний білий REA-U0656 | 2 957 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →