Настільне кріплення Gembird MA-DA3-03
Відео 1Фото 13 |
Gembird MA-DA3-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MA-DA3-03
Усі ціни 10 →Gembird MA-DA3-03 | 3 999 грн. |
Кронштейн для 3 моніторів 17-27" (1-6 кг) Gembird ma-da3-03 | 3 619 грн. |
Кронштейн Gembird MA-DA3-03 | 3 999 грн. |
Кронштейн для 3 мониторов 17-27" (1-6 кг) MA-DA3-03 | 3 447 грн. |
Gembird MA-DA3-03 | 3 690 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →