Настінне кріплення Gembird WM-55F-04
Відео 1Фото 6 |
Gembird WM-55F-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-55F-04
Усі ціни 9 →Gembird WM-55F-04 | 289 грн. |
Настенный кронштейн Gembird WM-55F-04 | 289 грн. |
Настенный кронштейн 32-55” (до 35 кг) WM-55F-04 | 396 грн. |
Gembird 32-55" WM-55F-04 WM-55F-04 | 245 грн. |
Gembird WM-55F-04 | 299 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →