Сковорідка Gipfel Caleffi 0712 32x22 см
Gipfel Caleffi 0712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Caleffi 0712 32x22 см
Сковорода-гриль двостороння Gipfel 32х22х7.5 см (0712) | 3 191 грн. |
Сковорода-гриль двусторонняя Gipfel Caleffi 32 см 0712 | 2 896 грн. |
Gipfel GP-0712 | 3 134 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →