Гриль-сковорідка Gipfel Majolica 2288 20 см
Gipfel Majolica 2288 20 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Majolica 2288 20 см
Сковорода Gipfel Majolica із чавуну з емальованим покриттям 20х4.3 см темн | 2 142 грн. |
Сковорода без крышки Gipfel Majolica 20 см 2288 | 1 944 грн. |
Gipfel GP-2288 | 2 216 грн. |
Сковорода глубокая Gipfel Majolica GP-2288 20 см зеленая | 2 591 грн. |
Gipfel сковорода majolica 20х4, 3см з чавуну з емальованим покриттям. колі | 2 570 грн. |
Модификації Gipfel Majolica 2288
Ціни на Gipfel Majolica 2288 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Majolica 2288 20 см | від 1 944 грн. | 8 пропозицій | ||
Gipfel Majolica 2289 26 см | від 2 599 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →