Зимова шина Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107T
Усі ціни 19 →Gislaved Euro*Frost Van 205/65 R16C 107/105T | 4 762 грн. |
Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107/105T | 4 290 грн. |
Gislaved Euro*Frost Van 205/65 R16C 107/105T | 4 652 грн. |
Gislaved EuroFrost Van (205/65R16C 107T) | 4 603 грн. |
Gislaved Euro*Frost Van 205/65 R16C 107/105T | 4 740 грн. |
ще 14 пропозицій
Рекомендую Гума для своєї ціни непогана. 4+. Перший рік узагалі вогонь! На другий теж вистачило, але не більше. На місяць накочував близько 4000 км. Сніг гребе добре, каша теж. Ожеледиця на 3 користуюся Gislaved Euro Frost Van 215/65 R16C 109R більше року |
Рекомендую. Гума супер. Сніг свіжий 15см їде під гору (7%). Кашу вигрібає 70-90км/рік. Криг тримає. 1000км на тиждень, нарікань немає. Бус "Дукато". Рекомендую.
Шумність з 10-ї 6-ї. Впевненість також сама що при Agilis Alpin, Frigo 2, Теж рекомендую. Хз? користуюся Gislaved Euro Frost Van 235/65 R16C 115R місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107T
Ціни на Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Gislaved Euro Frost Van 205/65 R16C 107T | від 4 290 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →