Зимова шина Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T 205/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 25 →Шина Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T | 4 276 грн. |
Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107/105T | 4 557 грн. |
Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107/105T | 4 440 грн. |
Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107/105T | 4 774 грн. |
Kleber Transalp 2 (205/65R16C 105T) | 4 930 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T
Ціни на Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Kleber Transalp 2 205/65 R16C 107T | від 3 654 грн. | 25 пропозицій | ||
Kleber Transalp 2 205/65 R16C 109T | від 3 758 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →