Душова система Globus Lux Milano VAN-GLM-0026-10-BB
Фото 8 |
Globus Lux Milano VAN-GLM-0026-10-BB |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Milano VAN-GLM-0026-10-BB
Усі ціни 22 →Душова система GLOBUS LUX VAN-GLM-0026-10-BB із верхнім душем та виливом л | 6 994 грн. |
Душова система Globus Lux VAN-GLM-0026-10-BB чорний 4032025112 | 6 994 грн. |
Душевая система Globus Lux Milano VAN-GLM-0026-10-BB | 6 951 грн. |
Globus Lux Душова система Globus Lux MILANO VAN-GLM-0026-10-BB | 6 993 грн. |
Душова система Globus Lux VAN-GLM-0026-10-BB Milano з виливом латунь H=150 | 6 994 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →