Верхній душ Globus Lux Retro Tropic SD541
Globus Lux Retro Tropic SD541 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Retro Tropic SD541
Усі ціни 8 →Настельна кругла лійка для верхнього душу GLOBUS LUX SD541 РЕТРО 200мм хро | 525 грн. |
Душова лійка Globus Lux SD-0541 РЕТРО 00001701026614 | 446 грн. |
Верхний душ Globus Lux Tropic SD541 ретро 000006247 | 379 грн. |
Душова лійка Globus Lux SD541 РЕТРО | 468 грн. |
Верхній душ РЕТРО ТРОПІК Globus Lux SD541 | 446 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →