Верхній душ Globus Lux Tropic D051410
Фото 4 |
Globus Lux Tropic D051410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Tropic D051410
Усі ціни 14 →Настельна квадратна лійка для верхнього душу GLOBUS LUX D051411 200x200мм | 523 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux D051411-Black | 468 грн. |
Душова лійка Globus Lux D051411-Black 00001701026229 | 468 грн. |
Верхний душ Globus Lux Tropic D051411 000005879 | 398 грн. |
Верхній душ ТРОПІК Globus Lux D051411 | 468 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →