Литий диск GMP Italia Fasten 8x19/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 1Фото 10 | від 11 734 до 15 042 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації GMP Italia Fasten 30
Характеристики
GMP Italia Fasten 8x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Fasten 8x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
GMP Italia FASTEN Silver (R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 12 099 грн. |
GMP Italia Fasten (8J x 19 5x112 ET35 DIA66.6) Glossy Black На замовлення | 12 492 грн. |
GMP Italia Fasten Black Glossy R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 13 202 грн. |
GMP Italia Fasten R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Diamond FSTN801935154 | 12 619 грн. |
GMP Italia Fasten R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Diamond | 13 058 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі