Літня шина Goodyear Eagle Sport TZ 215/55 R17 94V
Відео 6Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle Sport TZ 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle Sport TZ 215/55 R17 94V
Усі ціни 23 →Шина GoodYear Eagle Sport TZ 215/55 R17 94V FR | 4 590 грн. |
Goodyear Eagle Sport TZ 215/55 R17 94V FP | 4 400 грн. |
Goodyear Eagle Sport TZ (215/55R17 94V) | 4 708 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle Sport TZ 215/55 R17 94V 1001147540 | 4 827 грн. |
GOODYEAR Eagle Sport TZ 215/55R17 94V | 4 901 грн. |
ще 18 пропозицій
0 0 2 7 |
Вцілому, дуже нормальна шина, спочатку було враження жорсткості, поставивши у середині квітня, а на початку червня шина запрацювала на повну. Авто Нісан ліфф. М'яка і тихенька в міру, гарний накат, тверда боковина. За сезон 20% знесення, а навалюють електрички добре. Балансується нормально. Ціна. Екстренне гальмування на мокрому асфальті, абс спрацьовує якось дивно. |
Авто PASSAT B6, купивши 04.2021 дорогу тримає добре.Порадував бортик для захисту дисків. На дорозі поводиться дуже чітко та передбачено, навіть за швидкості 180 км/год. Середня жорсткість. Всім раджу! Середня жорсткість Паша Поддубный: користуюся Goodyear Eagle Sport TZ 225/50 R17 94W кілька місяців |
Точно можу відзначити одне. реакція на керування автомобілем миттєва, спочатку подумав що здалося напевно смикнув кермо, але все ж таки це гума просто миттєво відгукується на поворот і це можна відчути, можу порівняти з Michelin Pilot Sport, то на дотик рази в 3 боковина жорсткіше, я вважаю для низького профілю це добре,качаю 2,7 керованість немає |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →