Літня шина Goodyear Excellence 235/60 R18 103W
Відео 3Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Excellence 235/60 R18 103W 235/60 R18 103 W 235/60 R18 103 W Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Excellence 235/60 R18 103W
Усі ціни 7 →Goodyear Excellence (235/60R18 103W) | 5 856 грн. |
Goodyear Excellence 235/60 R18 103W 41122 | 6 181 грн. |
Goodyear Excellence 235/60 ZR18 103W | 8 326 грн. |
Goodyear Excellence (235/60R18 103W) | 5 867 грн. |
GOODYEAR EXCELLENCE 235/60 R18 103 W | 5 855 грн. |
Goodyear Excellence 235/60 R18 103W 566000 | 6 699 грн. |
Goodyear Excellence 235/60 R18 103W | 7 163 грн. |
4 8 14 10 |
185/65r15 GOOD YEAR Excellence стоїть рідна на тойота ауріс Хочу відзначити хорошу зносостійкість. Проїхав на комплекті гуми за три роки 90 000 км. мінус 15000 км на зимовій гумі. Планую проїхати цією гумою до 100 тисяч кілометрів. Вважаю, що ця гума для хорошого покриття. дуже відчуває і передає в салон всі нерівності дороги. 1. Гарний бренд. 2. зносостійкість Гудить на асфальті. Є аквапланування на швидкості понад 60 км. користуюся Goodyear Excellence 195/65 R15 91H місяць і більше |
Показано 1 з 41 відгуку
ще 10 відгуків
сергей
27 грудня 2010, 13:10
195/65/15 Goodyear Excellence,одинаковые покрышки-разные! #
есть две покрышки195/65/15 Goodyear Excellence производство Германия,но рисунок протектора разный.Так-же есть небольшое различие в маркировке(например на одной А40 на другой С22,а так-же разные даты изготовления 0710 и 1210).Можно-ли работать на таких покрышках,если поставить их на перед переднеприводного авто.Спасибо.
Відеоогляди
Модификації Goodyear Excellence 235/60 R18 103W
Ціни на Goodyear Excellence 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Goodyear Excellence 235/60 R18 103W | від 5 855 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear Excellence 235/60 R18 103W Audi | від 5 784 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →