Літня шина Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche
Усі ціни 20 →Шина Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W N0 | 6 148 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W N0 | 6 493 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W N0 | 6 584 грн. |
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W N0 #REF! | 7 570 грн. |
Летние шины Michelin Latitude Sport 3 235/60 ZR18 103W N0 1000573197 | 6 558 грн. |
ще 15 пропозицій
0 4 2 9 |
Мав її на машині із заводу. Не думавши, що літня гума може так гудіти. Непогана керованість Гуде що капець. Anton Kukoba: користуюся Michelin Latitude Sport 3 235/55 R19 105V менше місяця |
Показано 1 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V | від 5 954 грн. | 25 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V Audi | від 5 839 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V Mercedes-Benz | від 7 052 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103V Volvo | від 7 050 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W | від 5 686 грн. | 50 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Alfa Romeo | від 5 582 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Audi | від 6 235 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 103W Porsche | від 6 148 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Latitude Sport 3 235/60 R18 107W | від 6 170 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →