Кухонна мийка Platinum Handmade R 580x480 580x480 права
Фото 5 |
Platinum Handmade R 580x480 580x480 ліва 580x480 права |
|
Мийка має накладки для поглинання шуму та вібрацій, оброблена протишумним складом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade R 580x480 580x480 права
Кухонна мийка Platinum Handmade R 32276 | 5 233 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade 580x480x | 6 199 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade 580x480x | 6 199 грн. |
Модификації Platinum Handmade R 580x480
Ціни на Platinum Handmade R 580x480 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade L 580x480 580x480 ліва | від 5 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Platinum Handmade R 580x480 580x480 права | від 5 233 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →